Ücretsiz Çocuk Etkinlikleri (Ekim)

Bugün etkinlik sezonunu hayırlısıyla açmış bulunmaktayız.:) İlk etkinliğimiz Yapı Kredi Kültür Merkezi’nde Yaratıcı Drama ile Okuma Atölyesi’ydi. Ekim ayında da devam eden atölyeler cumartesi günleri çocukların yaşlarına göre gruplandırılarak  yapılıyor. Sinem etkinlikten çok memnun ayrıldı. Eve dönünce de hikayeyi ayrıntılarıyla bize de anlattı. Hatta sesinine gizemli bir ton vererek, kelimeleri tek tek vurgulayarak anlattı. Sanırım öğretmenini taklit ediyor.:) Bu arada bu etkinlik, güzel bir vesileye de sebep oldu. http://annelerevecocuklarinaozel.blogspot.com/ annesi Sevgili Hande ve tatlı kızı Birce ile tanışmış olduk.

Bugünkü bir diğer etkinlik de Akbank Sanat’ta Su Üzerine Sulu Boya Tekniği’ydi. Hem benim için hem de Sinem oldukça keyifli bir ortamdı.  Yakında evde de benzer bir etkinlik yaparız.

Dans atölyesine gelen mini mini tütülü kızları görünce, Sinem’in de dansa olana merakını göz ardı edemezdik ve  çocuklar için dans atölyesine de katılmaya karar verdik. 🙂

EKİM AYI ÇOCUK ETKİNLİKLERİ

Reklamlar

Ücretsiz Çocuk Etkinlikleri (Ekim)” üzerine 2 yorum

    • Evet, çok güzel bir gündü. Takip ettiğim kadarıyla bu tür etkinliklerde alt sınır 4 yaş. Ama daha küçükler için oyun grupları adı altında çeşitli aktiviteler yapılıyor.( yine gördüğüm kadarıyla belli bir ücreti var). Ben genelde ücretsiz olmasını tercih ediyorum ama bazılarının da ufak bir ücreti oluyor. Mesela sulu boya atölyesi 5 Liraydı, dans atölyesi kurs niteliğinde olup her hafta devam ettiğinden 15TL(ders ücreti).

      Beğen

Bu yazıya yorum yapmak ister misiniz?

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s